[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='942' fullname='Hasan Can Aslan' ydep='Hatay' prof='Onur Air' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Sevgili bağışçılarımız sayesinde imkânsızlıklarla boğuşmak yerine buradaki eşsiz ortamdan bir parça tatmayı başarıyoruz.

Kendimi bazen bir kâşif gibi görürüm. Sanırım en çocuksu yanım ve hissettiğim en saf duygum bu; merak ve keşfetme arzusu. Bu tutkumun peşinden gidebilmek için mühendis olmaya karar verdim. Bu sayede yeni şeyler keşfedeceğim, öğreneceğim ve bir şeyler üretebileceğim! Bence iyi bir mühendisin en önemli özelliği, soru sorabilme yeteneğidir; sorular sorup konuya farklı açılardan yaklaşmak, kimsenin göremediği şeyleri görebilmek. Koç Üniversitesi bunun için tüm fırsatları sunuyor. Siz öğrenmek, bilmek, üretmek istedikten sonra tüm kapılar sonuna kadar açık. Hocalardan öğrencilere kadar herkes düşüncelere, düşünmeye, düşünen insanlara saygılı. Burada kendinizi ifade edebileceğiniz, merak ettiğiniz şeylerin üstüne gidebileceğiniz eşsiz bir ortam var. Pek çok kulüp faaliyetiyle üniversite dışında yapmaya fırsat bulamayacağım şeylerle tanıştım. Dans etmeye ilk kez burada başladım, yelken yapıyorum ki Koç Üniversitesi’nde okumasaydım bu aklıma bile gelmezdi. Bunların dışında okulda sadece mühendis kimliğimi değil aynı zamanda dünyamı geliştirecek pek çok seminer, atölye ve organizasyon var. Anadolu Bursiyerleri Programı’nı oluşturan, destekleyen ve programa bağışta bulunan herkese bizlere bu fırsatı tanıdıkları için teşekkür ederim. Sevgili bağışçılarımız sayesinde imkânsızlıklarla boğuşmak yerine buradaki eşsiz ortamdan bir parça tatmayı başarıyoruz.

'][/vc_column][/vc_row]