[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='938' fullname='Harun Şaşmaz' ydep='Diyarbakır' prof='Arçelik' working='Bilgisayar Mühendisliği' url='' contenta='

Potansiyel tüm bağışçılarımıza şunu söylemek istiyorum: Yapacağınız yardım geleceği şekillendirecek bir bireyin hayali için her şeydir.

Eğitim hayatımın ve istediğim hedef uğruna başladığım yolculuğun ikinci yılındayım. Burada, yüzlerce insan karşısında sahnede olmanın heyecanını, hayat görüşümdeki değişimin bana kattığı güveni, İngilizce öğrenmenin ve dünyanın birçok yerinden arkadaş edinmenin sevincini yaşadım, yaşıyorum. Tiyatro Kulübü’ne aktif olarak devam ediyor, Çift Anadal Programı’yla bir bölüm daha okuyor, yurtdışı değişim programları araştırması yapıyorum. Koç Üniversitesi’nde teknoloji alanındaki çalışmaları takip edebiliyorum. Girişimcilikle yakından ilgilenmeye başladım. Buradaki imkânlar sürekli kendimi geliştirmemi sağlayacak alanlar bulmama ve gelişmeme yardımcı oluyor. Koç Üniversitesi’nde kendimi bulabileceğime, geleceğime en uygun yolu şekillendirebileceğime eminim. Çünkü bu okulda bize bir şans değil, binlercesi veriliyor. Değerli olduğumuz bize her zaman hissettiriliyor. Bir hayaliniz varsa ve o hayal Koç Üniversitesi’nden geçiyorsa Anadolu Bursiyerleri Programı, size bir umut ışığı olacak ve hayallerinizi yakalamanıza destek sağlayacaktır. Bu umudun devam edebilmesi için potansiyel tüm bağışçılarımıza şunu söylemek istiyorum: Yapacağınız yardım geleceği şekillendirecek bir bireyin hayali için her şeydir.

'][/vc_column][/vc_row]