[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='936' fullname='Gözde Kahraman' ydep='Kocaeli' prof='Logo' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Şimdiden gelecek için çok heyecanlıyım ve biliyorum ki beni hayalimdeki geleceğe en çok yaklaştırabilecek okul, Koç Üniversitesi.

Anadolu Bursiyerleri Programı’nı lisedeyken üst dönemlerimizden duyuyordum fakat bir Anadolu Bursiyeri olmayı hiç hayal etmiyordum. Malum sınav süreci beni hayal kırıklığına uğratınca, düşlerimdeki üniversiteyi kazanamayacağımı düşünmeye başlamıştım. Ta ki Anadolu Bursiyerleri Programı’na kabul edildiğimi öğreninceye kadar... Şimdi öğrencisi olmaktan gurur duyduğum Koç Üniversitesi’nde 1. sınıfa başladım. Ders yoğunluğunun arasında ilgimi çeken alanlarda öğrenci kulüplerine katılarak kendimi geliştiriyorum. Geçen yıl severek görev aldığım KUSWE ve KU Gönüllülerine ek olarak bu sene IEEE’de faaliyet göstermeye çalışıyorum. Önümde daha uzun yıllar olmasına rağmen şimdiden gelecek için çok heyecanlıyım ve biliyorum ki beni hayalimdeki geleceğe en çok yaklaştırabilecek okuldayım. Dilerim ki büyük hayalleri olan herkes bu programla sahip olmak istedikleri geleceğe bir adım daha yaklaşabilir. Bu programda emeği geçen, bana bu fırsatı sunan başta bağışçım Logo Yazılım olmak üzere, tüm bağışçılarımıza ve Koç Üniversitesi ailesine teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]