[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='930' fullname='Furkan Gökay Dağıstan' ydep='Kırşehir' prof='SNC' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’nın hayallerinin peşinden gitmek isteyen gençlerin önlerindeki engelleri yıkmalarını sağlayan bir fırsat.

Fiziği ve matematiği çok sevdiğim için hep elektrik-elektronik mühendisi olmayı istedim. Kendimi hep mühendis olarak hayal ettim ve her zaman en iyi üniversiteyi hedefledim. Koç Üniversitesi, idealimdeki okuldu. Anadolu Bursiyerleri Programı benim ve benimle aynı hayali taşıyan arkadaşlarımın hayallerimizi gerçekleştirmemizi sağlıyor. Bu programla Koç Üniversitesi’nin kapıları Anadolu’nun dört bir yanından gelen başarılı gençlere açılıyor. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın hayallerinin peşinden gitmek isteyen gençlerin elinden tutan ve önlerindeki engelleri yıkmalarını sağlayan bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Anadolu’nun her yanında bu programdan yararlanması gereken yüzlerce kardeşimiz olduğunu biliyorum. Ülkesine katkı sağlama hayalleriyle eğitim gören öğrenciler, bu program sayesinde hayallerine bir adım daha yaklaşıyorlar. Bu nedenle bu programın ülkemize çok fayda getireceğini düşünüyorum. Programın geliştirilmesine katkı sağlayan Koç Üniversitesi Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi’ne, gerek maddi gerek manevi destek sunan bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]