[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='926' fullname='Fırat Tamur' ydep='Hatay' prof='Index Bilgisayar' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, kendi imkânlarıyla bir şeyler başarabilmiş birçok öğrenciye kaliteli bir okulda eğitim hakkı ve birçok fırsat sunuyor.

Anadolu Bursiyerleri Programı’ndaki ikinci senemde hem Koç Üniversitesi’nde olduğum için hem de bu ailenin bir üyesi olduğum için çok mutluyum. Bu program, günümüz eğitim sisteminden bağımsız olarak kendi imkânlarıyla bir şeyler başarabilmiş öğrencilere kaliteli bir okulda eğitim hakkı ve birçok fırsat sunuyor. Anadolu Bursiyeri olarak, Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim süreçte birçok kulüpte yer aldım, bu sayede birçok deneyim elde ettim. Elimden geldiğince kendimi geliştirmek ve aldığım eğitimi başarılı bir şekilde sürdürmek için gayret ediyorum. Üniversite hayatımı Koç Üniversitesi’nde geçirme fırsatı sunduğu ve ikinci ailem olduğu için bağışçım İndex Bilgisayar’a teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]