[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='924' fullname='Fatma Bingöl' ydep='Van' prof='Tiryaki' working='Hukuk' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde, Anadolu Bursiyerleri Programı’nın hayatıma kattıklarını keşfederek kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Anadolu Bursiyerleri Programı, hukukçu olma hayallerimden vazgeçecekken buldu beni. Hedefim Koç Üniversitesi’nde Hukuk okuyup iyi bir hukukçu olarak yetişmekti. Anadolu Bursiyerleri Programı’yla bir anda her şey tazelendi; çoktandır planladığım, istediğim yolda ilk adımımı attım. Koç Üniversitesi’ndeki ikinci yılımda Anadolu Bursiyerleri Programı’nın hayatıma kattıklarını keşfederek kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Bir insan ne kadar öğrenebilirse o kadar öğreniyorum, okuyorum. Bir yandan kendimi tanıyorum, iki senede çokça değiştirdiğim tercihlerimi yeni baştan sorguluyorum. Resim Kulübü’nde ve çeşitli aktivitelerde yine sevdiğim şeyleri yapma fırsatım da oluyor. Zannediyorum Anadolu Bursiyerleri Programı’na destek veren pek çok bağışçının motivasyonu da bu: Çok yönlü, kendini tanıyan, hem kendine yetebilen hem de içinde bulunduğu gruba fayda sağlayabilecek bireyler yetiştirilmesine katkı sağlamak. Gitgide büyüyerek gelişen Anadolu Bursiyerleri Programı’na dahil olan her arkadaşım, Koç Üniversitesi’nin imkânlarından faydalanmalı; kendini geleceğin dünyası için en iyi şekilde donatmalı, diye düşünüyorum.

'][/vc_column][/vc_row]