[vc_row][vc_column width="1/4"][side_menu menu="program-hakkinda-neler-dediler"][/vc_column][vc_column width="3/4"][graduate_testimonial_box image="5328" fullname="Dilara Bozyılan" ydep="İstanbul" prof="Zorlu Holding" working="Elektrik-Elektronik Mühendisliği" url="" contenta="
Ayağınız yere bu kadar sağlam basıyorken ister yıldızları ister imkânsızı hedefleyin; Anadolu Bursiyerleri Programı’yla hedefinize ulaşacaksınız.
Anadolu Bursiyeri olduğumu öğrendiğim gün, hayallerime yalnız koşmadığımı anladım. Çabanızı görüp size yeni kapılar açmaktan, hedefleriniz için çalışırken size sonuna kadar yardım etmekten çekinmeyen bir okulda okumak sahip olabileceğiniz en özel şeylerden biri. Anadolu Bursiyerleri Programı bana güzel arkadaşlıklar, tecrübeler, eşsiz imkânlar sundu. Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim bir yılda bu zamana kadar öğrenmediğim kadar çok şey öğrenip bu zamana kadar ilerlemediğim kadar ilerledim. Hedeflerime koşarken yanımda arkadaşlarım ve birbirinden değerli insanlardan oluşan Anadolu Bursiyerleri ailesi var. Bursiyer adaylarına bu sıcak, büyük ailemize katılmak için hayallerinin peşinden gitmeyi bırakmamalarını tavsiye ediyorum. Artık ayağınız yere bu kadar sağlam basıyorken ister yıldızları ister imkânsızı hedefleyin, hedefinize ulaşacaksınız. Bağışçım Zorlu Holding’e hayatımda bir dönüm noktası olan bu dokunuşu gerçekleştirdiği, üniversite hayatımdaki çalışmalarıma ilgisi, yardımı ve desteği için teşekkür ediyorum. "][/vc_column][/vc_row]