[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='910' fullname='Deniz Domaniç' ydep='Bursa' prof='Aygaz' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’nın altın bir fırsat olarak, başarılı öğrencilerin karşısına çıkabilmesi, eğitim öğretim anlamında atılmış en büyük adım.

Ülkemizde sürekli değişen sınav sistemleri maalesef öğrencileri kötü etkiliyor. Başarının sadece bir iki sınava tabi tutularak ölçülmesi, doğru sonuçların elde edilmesini engelliyor. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın altın bir fırsat olarak, başarılı öğrencilerin karşısına çıkabilmesi, eğitim öğretim anlamında atılmış en büyük adım. Bu program sayesinde kendimi her alanda geliştirebilecek fırsatlara sahibim. Koç Üniversitesi’nde yeteneklerimi ve büyük şeyler başarabilme potansiyelimi keşfediyorum. Yeni bursiyerlerin de kendilerini geliştirme konusunda bu cesareti göstermelerini diliyorum. Bu imkânları ve cesareti bana kazandıran, ülke çapında eğitim eşitliğine katkıda bulunan bağışçılarımıza teşekkür ediyorum. İleride, bağışçılarımızın yaptığı gibi, gelecek vadeden bu programda yer almak beni onurlandırır. Atatürk’ün dediği gibi: “Eğitim bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüce bir toplum halinde yaşatır ya da bir milleti esarete ve sefalete terk eder.”

'][/vc_column][/vc_row]