[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='898' fullname='Bengisu Atalar' ydep='İzmir' prof='Yapı Kredi Bankası' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nin en önemli özelliği bize farklı açılardan birçok alanı tanıma imkânı sunması ve bizi bu doğrultuda desteklemesi.

Anadolu Bursiyerleri Programı, fikirlere ve insanlara değer verilen, özgür ve öğrencilerin akademik olarak donanımlı yetiştirilmesinin yanı sıra bireysel gelişimde çok yönlülüğü sağlamayı temel alan bir üniversite ortamıyla tanışmamı sağladı. Koç Üniversitesi’ndeki söyleşiler, dinletiler, tiyatro oyunları ve gösteriler bizi düşünsel bağlamda geliştirirken bilmediğimiz birçok şey hakkında farkındalığımızı da artırıyor. Resim Kulübü’nde, KU Gönüllülerinde, teknoloji ve girişimciliğe ilgimden dolayı IEEE’de görev alıyorum. Koç Üniversitesi’nin en önemli özelliği bize farklı açılardan birçok alanı tanıma imkânı sunması ve bizi bu doğrultuda desteklemesi. Dolayısıyla merakınız olduğu sürece apayrı alanlardan ders alma ya da hocaların yanında çalışma şansınız oluyor. Bu sebeple aslında çok da fikir sahibi olmadan seçtiğimiz bölümleri ve seçmediğimiz alanları yakından tanıyabiliyoruz. Anlaşılacağı gibi Koç Üniversitesi yalnızca eğitim gördüğümüz yer değil, aynı zamanda hayatımızın bir parçası. Türkiye’de Anadolu Bursiyerleri Programı’yla okumayı hak eden çok fazla öğrenci var. Program bağışçılarına teşekkür ediyorum ve programın giderek daha fazla öğrenciye ulaşmasını umuyorum.

'][/vc_column][/vc_row]