[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='892' fullname='Ayşenur Türkmen' ydep='Yozgat' prof='Onur Air' working='İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde kendini keşfeden mutlu gençlerin ülkemizin geleceğinde ve dünyada önemli roller üstleneceğine inanıyorum.

Koç Üniversitesi’nde Hazırlık Programı’nı bitirdikten sonra bu yıl bölümüme başladım. Bu süreçte akademik, kültürel ve sosyal pek çok etkinliğe katılma fırsatı yakaladım. Bu fırsatlar bana çok yönlü düşünme becerisi ve sorgulayıcı bakış açısı kazandırdı. Çeşitli temalardan oluşan seminerler ve konferanslar, farkında olmadığım yeteneklerimin ortaya çıkmasını sağladı. Kısacası kendimi keşfetme serüvenim başlamış oldu. Aramıza yeni katılacak arkadaşlarımızın da bu fırsatları verimli kullanarak kendilerini keşfetme mutluluğuna erişmelerini istiyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde kendini keşfeden mutlu gençlerin ülkemizin geleceğinde ve dünyada önemli roller üstleneceğine inanıyorum. Her yıl büyüyen Anadolu Bursiyerleri ailesinin yanında olup bizlere destek sağlayan bağışçılarımıza çok teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]