[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='778' fullname='Yerd Yerdan Bostan' ydep='Antalya' prof='Horoz Lojistik' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde bir gün içinde Türkiye’nin en iyi hocalarından dersler alıp sonrasında uluslararası bir sanatçının konserini dinleyebilirsiniz.

Koç Üniversitesi gibi dünyanın en iyi okullarından birinde, Türkiye’deki en güzel hayırseverlik hikâyelerinden Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde eğitimime başladım. Türkiye’nin her yerinden gelen arkadaşlarım gibi ben de İstanbul dışından, Antalya’dan geliyorum. Koç Üniversitesi’nde hayallerimin sınırı olmadığını fark edip üzerine daha fazlasını koymanın ve daha çok hayale yaklaşmanın verdiği hazzı yaşama şansı buldum. Bunu kulüplerde yaptıklarımızdan işe girme imkânlarımıza kadar her alanda görebiliyorum. Koç Üniversitesi’nde bir gün içinde Türkiye’nin en iyi hocalarından dersler alıp Türkiye’nin en büyük şirketlerinin genel müdürleriyle sohbete katıldıktan sonra uluslararası bir sanatçının konserini dinleyebilirsiniz. Bu da ispatlıyor ki burada deneyimleyeceklerinizin ve hayal edebileceklerinizin sınırı ancak sizsiniz. Bana ve benim gibi onlarca gence bu fırsatı veren Anadolu Bursiyerleri Programı ve bağışçılarımız iyi ki varlar. Çünkü sayelerinde her gün yeni hikâyelere mutlu sayfalar ekleniyor, daha fazla genç, inanamayacağı hayaller kurabiliyor. Bu şanslı gençlerden biri olmamı sağlayan Horoz Eğitim Vakfı’na teşekkürlerimi sunuyorum.

'][/vc_column][/vc_row]