[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='826' fullname='Serenay Kekeç' ydep='İstanbul' prof='Anonim Kurumsal Bağışçı' working='Psikoloji' url='' contenta='

Bağışçıma ve Koç Üniversitesi’ne gönül borcumu ödemenin en güzel yolu; okulumun tüm imkânlarından yararlanarak dünyaya faydalı olabilmek.

Kaderimi belirleyecek sınavlar dizisinin ilk adımının sonuçları açıklandığında Koç Üniversitesi’ni aklımdan çıkarıp kendimi farklı hedeflere hazırlamayı kabullenmiştim. Anadolu Bursiyerleri Programı’ndan haberdar olunca gerekli belgeleri topladım ve başvurumu yaptım. Şimdi o günlere dönüp baktığımda, “İyi ki kendime şans tanımışım.” diyorum. Koç Üniversitesi’ne geldikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi tekrar anladım. Burada neredeyse her gün seminerlere, kulüp aktivitelerine ve diğer etkinliklere katılıyorum. Koç Üniversitesi’nde kendimizi her anlamda geliştirmek için pek çok olanağımız var. Burada okuma şansına sahip olmak, karşıma çıkan belki de en güzel fırsat. Bu fırsatı sonuna kadar değerlendirmek için hiçbir çabayı esirgemeyeceğim. Bana bu şansı tanıyanlara gönül borcumu ödemenin en güzel yolu, okulumun tüm imkânlarından yararlanarak önce kendime, sonra dünyaya faydalı olabilmek. Üniversiteye dair umutlarım ve heyecanlarım tükenmişken beni ikinci bir şansa layık gördükleri için Koç Üniversitesi’ne, bağışçıma ve diğer tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum. Potansiyel bağışçıları, ülkemizin geleceğine güzel bir yatırım yapmaya davet ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]