[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='808' fullname='Selen Esmer' ydep='İstanbul' prof='Finansbank' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerlerinin sosyal zekâsı yüksek, ders dışında da kendini geliştiren öğrencilerden seçilmesinin nedenini daha iyi anlıyorum.

Darüşşafaka Lisesi’nden mezun oldum. Şu an Koç Üniversitesi’nde 3. sınıf öğrencisiyim, yöneylem araştırması alanında uzmanlaşma programına devam ediyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı’nı miladım olarak tanımlayabilirim. Ulaşılması zor gibi gelen hayallerimin çoğunu Koç Üniversitesi’nde gerçekleştirebiliyorum. Geçen yaz Paris’in iyi okullarından birine değişim öğrencisi olarak gittim. Bu sayede hem bilgi teknolojileri alanında ders aldım hem de Avrupa’daki birçok ülkeyi gezerek farklı kültürlerle tanıştım. Koç Üniversitesi’nde sayamayacağım kadar çok öğrenci kulübü var. Küçüklüğümden bu yana tutkunu olduğum dans, kendime en yakın hissettiğimdi. Üniversiteye başladığımdan beri dans ediyorum, bu sene Dans Kulübü’nün yönetim kuruluna seçildim. Hem derslerime zaman ayırıp hem dans kulübüyle ilgilenmek, bana zaman yönetimi konusunda çok şey kattı. Anadolu Bursiyerlerinin sosyal zekâsı yüksek, ders dışında da kendini geliştiren öğrencilerden seçilmesinin nedenini daha iyi anlıyorum. Koç Üniversitesi çok iyi bir akademik eğitim vermesinin yanı sıra öğrencilerine gizli yeteneklerini de keşfettiriyor. Hayallerime ulaşmama destek olduğu için bağışçım QNB Finansbank’a ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]