[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='800' fullname='Salih Berk Dinçer' ydep='Niğde' prof='Kale Kilit' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Keyifli ve geliştirici bir üniversite hayatı düşleyen herkese bu programa başvurmalarını ve Koç Üniversitesi’nde okumalarını öneriyorum.

Birçok deneyim edinmeme ve birçok konuda kendimi geliştirmeme olanak sağlayan Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde geleceğimi daha parlak görüyorum. Koç Üniversitesi’nde hem akademik hem de sosyal olarak gelişmek mümkün. Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi, Anadolu Bursiyerleri ailesinin çatısını oluşturup birbirimize daha yakın olmamızı sağlıyor. Bu ofisin okula ve derslere uyum sürecini kolaylaştırıp herhangi bir durumda doğrudan çalabileceğimiz bir kapı olması, güvende hissettiriyor. Anadolu Bursiyerleri için düzenlenen aktiviteler ve kaynaşma yemekleri de Anadolu Bursiyerleri ailesinin güçlenmesine olanak sağlıyor. Koç Üniversitesi’nde sağlanan imkânlar, kişiliğimi geliştirmemi ve mesleğime bir adım daha yaklaşmamı sağlıyor. Katıldığım gönüllülük aktiviteleri, derslerden uzaklaşarak rahatlamamı sağlıyor. Koç Üniversitesi’nde Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde okuduğum için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Bu ayrıcalık, kaygılarımı hafifletiyor. Keyifli ve geliştirici bir üniversite hayatı düşleyen herkese, bu programa başvurmalarını öneriyorum. Bana bu fırsatı sağlayan Koç Üniversitesi’ne ve bağışçım Kale Kilit’e teşekkür ediyorum. Sağladıkları olanakları ve sıcak yapıyı ileride ben de yeni bursiyerlere sunmayı düşünüyorum.

'][/vc_column][/vc_row]