[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='786' fullname='Reyhan Çağaç' ydep='Antalya' prof='Tüyap' working='Ekonomi' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, yalnızca sınav sonuç belgelerini baz almak yerine bize farklı bir pencereden bakıp değer veriyor.

4. sınıfa kadar Burdur ve Antalya’da eğitim gördükten sonra Darüşşafaka Lisesi’ni kazanıp İstanbul’a geldim. Darüşşafaka’nın olanakları dâhilinde daha büyük hayaller kurmaya ve kendime daha net hedefler koymaya başladım. İki yıl boyunca zamanımın çoğunu sınava çalışmakla geçirdiğim için hayallerimi ve hedeflerimi bir kenara bıraktım. Liseden mezun olduktan sonra Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi’ni kazandım. Bu program sayesinde hem başarmak istediklerimi hem de akademik hayatımı eş zamanlı yürütebilme fırsatı buldum. Bu yıl Çift Anadal Programı’yla İşletme Bölümü’ne başladım, spor tırmanış yapıyorum, fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ve Koç Üniversitesi’nin sunduğu çeşitlilik sayesinde kültürel etkinliklere vakit ayırabiliyorum. Ayrıca kendime akademik veya sosyal olarak yeni hedefler koymaktan da geri durmuyorum. Tüm bu olanaklara erişebilmemi sağlayan ve vizyonumu geliştiren Anadolu Bursiyerleri Programı’na, bağışçım Tüyap’a ve programda emeği geçen herkese, yalnızca sınav sonuç belgelerini baz almak yerine bize farklı bir pencereden bakıp değer verdikleri için teşekkür ediyorum. Umarım ileride bir gencin hayatına dokunarak hayatındaki bariyerleri aşmasına yardımcı olabilirim.

'][/vc_column][/vc_row]