[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='766' fullname='Osman Altek' ydep='Bitlis' prof='Onur Air' working='Hukuk' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, insanlığa katkı sağlayabilecek potansiyele sahip gençlere kendilerini harmanlayabilecek en iyi koşulları sunuyor.

Üniversiteye başlayana kadar tüm hayatımı Tatvan’da geçirdim. Lise 1’deyken Hukuk okumaya karar vermiştim. Lise sonda rehber öğretmenim Mehmet Fatih Uzut’un bana Anadolu Bursiyerleri Programı’ndan bahsetmesinin hayatımın dönüm noktalarından biri olduğunu düşünüyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Anadolu Bursiyerleri Programı, Anadolu’nun apayrı yerlerinden insanlığa ve bilime katkı sağlayabilecek potansiyele sahip genç yüreklere kendilerini harmanlayabilecekleri en iyi koşulları sunuyor. Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim zaman ilerledikçe bunu daha iyi anlıyorum. Okulumuz; verdiği eğitimle, çok iyi bilgi birikimine ve tecrübeye sahip akademisyenleriyle, çok olanaklı sosyal aktiviteler ve kulüpleriyle, en önemlisi insan çeşitliliğiyle Anadolu’dan gelen gençlere en iyi ortamı ve fırsatları sunuyor. Beni böyle güzel bir üniversite ortamına kavuşturduğu için bağışçım Onur Air’a, programa öncülük eden Koç Üniversitesi’ne ve diğer bağışçılarımıza teşekkür ederim. Böyle bir ortamda okuyabilecek potansiyele sahip ancak imkânı yetmeyen genç yüreklerin bu ortamda sayılarının artmasını temenni eder, bu yolda hepsine başarılar dilerim.

'][/vc_column][/vc_row]