[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='762' fullname='Ömer Faruk Akgün' ydep='Erzincan' prof='Fırat Plastik' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, adını her duyduğumda beni gülümseten, parçası olan herkesi ileriye taşıyan ve mutlu eden bir program.

Erzincan’da doğup büyüdüm, üniversite hayatım için güçlü bir altyapı oluşturduğum Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi’nden mezun oldum. Endüstri Mühendisliği, karşılaştığımız problemlere analitik bir bakış açısıyla yaklaşmayı öğretiyor. Öğrendiklerimi kişisel özelliklerimle birleştirerek stratejik danışmanlık yapabileceğim bir işte çalıştıktan sonra kendi işimi kurmak istiyorum. Koç Üniversitesi akademik kadrosuyla, bilinçli öğrenci çevresiyle ve öğrencilerine sunduğu imkânlarla buna olanak sağlıyor. Organizasyon proje lideri olduğum kariyer kulübü IES’te her gün yeni bir şeyler öğreniyor, ilişkilerimi güçlendiriyorum. Ayrıca Türk sanat müziği korosuyla yaptığım her çalışma beni rahatlatıyor. Koç Üniversitesi’ne geldiğimde bağışçımla buluştuğum yemek sırasında kurduğum hayal, amaçlarımdan biri haline geldi. Bir gün o masada bağışçı olarak oturabilmeyi hedefliyorum, bunun için var gücümle çalışıyorum. Bağışçılarımıza teşekkür ediyor, bağışçı olmak isteyenlerin de bu mutluluğu tatmalarını ve bir gencin heyecanına ortak olmalarını temenni ediyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı, adını her duyduğumda beni gülümseten, parçası olan herkesi ileriye taşıyan ve mutlu eden bir program.

'][/vc_column][/vc_row]