[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='868' fullname='Mustafa Kaan Yılmaz' ydep='Erzurum' prof='Nobel İlaç' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Sosyal hayatımın yanı sıra kendi bölümüm dışında merak duyduğum dersleri de alarak hem vizyonumu geliştirdim hem de sevdiğim konularda bilgi sahibi oldum.

Koç Üniversitesi’nde geçen iki yılda çeşitli öğrenci kulüplerinde görev aldım ve bunlardan bazılarında yönetim kurulu üyesi olarak bulundum. Sualtı Kulübü’yle dalışa başlayıp iki yıldız seviyesine kadar yükseldim. Edindiğim görevler ve aldığım sorumluluklar; insan ilişkileri, zaman ve kriz yönetimi konularında birçok tecrübe kazandırdı bana. Sosyal hayatımın yanı sıra kendi bölümüm dışında merak duyduğum dersleri de alarak hem vizyonumu geliştirdim hem de sevdiğim konularda bilgi sahibi oldum. Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurmadan önce bunların hepsi hayalken şu anda sahip olduğum olanak ve fırsatlarla bunlara ulaşmak artık hayalden çok isteğime bağlı. Bu sayede gün geçtikçe hayallerime bir adım daha yaklaşıyorum. Bu nedenle öncelikle bağışçım Nobel İlaç’a, bizleri değerli görerek ve bizlere güvenerek bu fırsatlara erişmemizi sağlayan tüm bağışçılarımıza, Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi’ne, rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan’a ve programı destekleyen herkese teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]