[vc_row][vc_column width="1/4"][side_menu menu="program-hakkinda-neler-dediler"][/vc_column][vc_column width="3/4"][graduate_testimonial_box image="4849" fullname="Kaan Ersoy" ydep="İzmir" prof="Amerikan Hastanesi" working="Tıp" url="" contenta="
Tıp fakültesini bitiren herkese doktor deniliyor ancak Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlamanın bunun ötesinde olduğunu düşünüyorum.
2. sınıftayım ve her sabah uyandığımda beni yeni gün için heyecanlandıran bir tıp eğitimini, Türkiye’nin en iyi tıp fakültesinde alıyorum. Bunu tamamen Anadolu Bursiyerleri Programı’na borçluyum. Başka hiçbir yerde göremeyeceğim öğrenci-hoca ilişkisini, disiplinlerarası eğitimi ve en önemlisi öğretme-öğrenme aşkını bu okulda her gün deneyimliyorum. Buna ek olarak üç yıldır okulumuzun Dans Kulübü bünyesinde dans ediyorum, böylece birçok bölümden arkadaşlar edinme fırsatına sahip oluyorum. İleride eğitimimi yurtdışında sürdürmeyi planladığım için okulda Almanca, İspanyolca, Fransızca gibi birçok dil dersi aldım. Tıp fakültesini bitiren herkese doktor deniliyor ancak Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlamanın bunun ötesinde olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle Anadolu Bursiyerleri Programı, çok istemesine rağmen maddi imkânsızlıklar yüzünden Koç Üniversitesi’ne yerleşemeyen bursiyer adaylarına bir umut ışığı oluyor. Bağışçım Amerikan Hastanesi’ne bu imkânları bana sağladığı için çok teşekkür ediyorum. "][/vc_column][/vc_row]