[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='812' fullname='Gamze Günar' ydep='Mersin' prof='Bank of America Merrill Lynch' working='Ekonomi' url='' contenta='

Koç Üniversitesi, bizi alıştığımız eğitim sisteminden kurtarıp analitik düşünen, olayları sorgulayan öğrenciler haline gelmemizi sağlıyor.

2010’da Kadıköy Anadolu Lisesi’ni kazanarak İstanbul’a geldim. Lise hayatım boyunca hedeflediğim Koç Üniversitesi’ni kazanmak için büyük bir çaba gösterdim. Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurmak ve Koç Üniversitesi’ne kabul edilmek hayatımı değiştirdi. Koç Üniversitesi sağladığı akademik ve sosyal imkânlarla birçok öğrencinin hayal ettiği bir okul. Benim de hayallerimi süsleyen bu okulda okumak, beklentimin çok daha üstünde. Verdiği akademik eğitim, bizi alıştığımız eğitim sisteminden kurtarıp analitik düşünen, olayları sorgulayan öğrenciler haline gelmemizi sağlıyor. Bunun yanında sunduğu sosyal fırsatlar sayesinde istediğimiz her alanda kendimizi geliştirme ve daha iyi ifade etme imkânı buluyoruz. Geçtiğimiz iki yılda üye olduğum kulüpler sayesinde birçok tecrübe kazandım. Bunları yaparken hep Koç Üniversitesi’nin ve Anadolu Bursiyerleri Programı’nın bir parçası olduğum için kendimi çok şanslı hissettim. Bizlere her fırsatta ne kadar değerli olduğumuzu hissettiren, her konuda bizleri destekleyen başta bağışçım Bank of America Merrill Lynch’e, tüm bağışçılara ve Anadolu Bursiyerleri ekibine teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]