[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='864' fullname='Dicle Yaz' ydep='Aydın' prof='Anonim Kurumsal Bağışçı' working='Medya ve Görsel Sanatlar' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, hayallerimize kavuşmamıza vesile oluyor -ki bence insanlar hayalleri sayesinde yaşamaya devam ederler.

Batman’da doğup Kuşadası’nda büyüdüm, yatılı okuduğum İzmir Kız Lisesi’nden mezun oldum. Şu anda 2. sınıf öğrencisiyim, Çift Anadal Programı’yla Arkeoloji ve Sanat Tarihi okuyorum. Doğru okulda, doğru bölümde okuyor olmak çok güzel. Bölümümü bitirdikten sonra animasyon yönetmeni olmak istiyorum. Bu sene Legal Self Talking isimli radyo programını yapıyorum, Tiyatro Organizasyon ve KUFRP kulüplerinde yönetim kurulu üyesiyim, okuldaki sosyal ortamdan çok memnunum. Anadolu Bursiyerleri Programı, birçok güzel insana istediği yerde olabilme imkânı tanıyor. Böyle bir programın parçası olduğuma seviniyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı, hayallerimize kavuşmamıza vesile oluyor ki bence insanlar hayalleri sayesinde yaşamaya devam ederler. Bu programa daha iyi bir gelecek için destek veren bağışçılarımıza saygı duyuyor ve teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]