[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='862' fullname='Cüneyt Emre Yavuz' ydep='Aydın' prof='Anonim Kurumsal Bağışçı' working='Bilgisayar Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde büyük bir özveriyle çalışan bursiyerlerle ülkemizin geleceğini inşa edeceğimize inanıyorum.

Aydın’da doğup büyüdüm ve Aydın Fen Lisesi’nden mezun oldum. Şu anda 2. sınıf öğrencisiyim. Matematiği ve problem çözmeyi fazlasıyla seven ve küçük yaşlardan beri bilgisayarla bolca vakit geçiren biri olarak, bilgisayar mühendisliği, hayalini kurduğum meslekti. İyi bir mühendis olmak için iyi bir eğitimin yanında diğer konularda da kendimi geliştirmem gerektiğini ve Koç Üniversitesi’nin bu konuda en iyi okul olduğunu biliyordum. Şimdi hayalini kurduğum bölümde, hayallerimi gerçekleştirebileceğim üniversitedeyim. Geçen iki yılda aktif üyesi olduğum ACM Öğrenci Birliği’nin yönetim kuruluna katıldım, düzenlediğimiz yarışma sayesinde birçok tecrübe edindim ve katıldığım etkinliklerde birçok şirket yöneticisiyle tanışma fırsatı yakaladım. Work-Study sayesinde tanıtım günlerinde çalıştım ve kendimi ifade etme konusunda gelişme şansı buldum. Koç Üniversitesi’nde bana sunulan tüm bu fırsatlar geleceğe güvenle bakmamı sağlıyor. Anadolu Bursiyerleri Programı, Anadolu’nun dört bir yanından seçilmiş öğrencilere eğitimde fırsat eşitliği sunuyor. Bu program, hayatımın büyük bir dönüm noktası. Bu program sayesinde büyük bir özveriyle çalışan bursiyerlerle ülkemizin geleceğini inşa edeceğimize inanıyorum.

'][/vc_column][/vc_row]