[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='764' fullname='Çağla Alagöz' ydep='Zonguldak' prof='MSD' working='Moleküler Biyoloji ve Genetik' url='' contenta='

Önümüzdeki senelerde aramıza katılacak bursiyerlerin, Anadolu Bursiyerleri ailesinin bir parçası olmanın ayrıcalığını her daim hissedebilmelerini dilerim.

İlk ve ortaöğrenimimi Karadeniz Ereğli’de tamamladıktan sonra, hayatımı tümüyle değiştiren Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi’nin öğrencisi oldum. Şimdi 2. sınıftayım. Anadolu Bursiyerleri Programı, şansımın döndüğü noktaydı. 0,02 puanla tam burslu yerleşemeyeceğim bölümümde şimdi Anadolu Bursiyeri olarak okuyorum. Bu program bana Koç Üniversitesi’nde öğrenci olmanın yanında kaliteli eğitim, öğrenci kulüpleri gibi yüzlerce fırsatın kapısını açtı. Okulda Ebru Kulübü başta olmak üzere sanatsal aktivitelerde ve KU Gönüllülerinin bir parçası olarak KÜMYÜP’te yer alıyorum, kendimi istediğim her alanda geliştirebiliyorum ve yepyeni bir dünya görüşü kazanıyorum. Kulüp yönetim kurulunda görev alarak ve öğrenci mentorluğu yaparak sorumluluk üstlenip yeni deneyimler edinebiliyorum. Önümüzdeki senelerde aramıza katılacak bursiyer arkadaşlarımızın da bu imkânlardan yararlanabilmelerini, Anadolu Bursiyerleri ailesinin bir parçası olmanın ayrıcalığını her daim hissedebilmelerini dilerim. Bugün buralara gelmemi sağlayan ve beni yetiştiren aileme, bana Koç Üniversitesi’nde okuma fırsatı sunan MSD’ye ve bu programda katkısı olan herkese saygılarımı sunarım.

'][/vc_column][/vc_row]