[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='848' fullname='Burcu Tüfekçi' ydep='Balıkesir' prof='Betek Boya' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Geleceğe dair hedefleri olan öğrencilerle bu hedefe destek veren bağışçıları bir araya getiren Anadolu Bursiyerleri Programı, eğitime hizmet ediyor.

T.C. Ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Anadolu Bursiyerleri Programı’yla Koç Üniversitesi’ne kabul edildim. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarla ilgili size yardımcı olacak her türlü desteği verebilecek bir okul burası. Birçok kulübün aktif olarak çalışması ve bunun getirdiği sosyallik kendinizi burada hiçbir zaman yalnız ve sıkılmış hissetmeyeceğinizin garantisi. Derslerin yanı sıra dil eğitimine verilen önem, global bir amaca yönelmemize ve çok yönlü düşünebilen bireyler olmamıza da katkı sağlıyor. Mezuniyetten sonra kendinizi her açıdan donanımlı ve ideal bir birey olarak görebileceğinizin farkına önceden varabiliyorsunuz. Koç Üniversitesi’nde, gelecekte ne yapacağınız konusunda hemen karar vermek gerçekten zor. Her geçen gün tanıştığınız kişiler size yeni ufuklar açabiliyor. Bu da kendinizi ve hedeflerinizi sorgulamanıza yardım ediyor. Geleceğe dair hedefleri olan öğrencilerle bu hedefe destek veren bağışçıları bir araya getiren Anadolu Bursiyerleri Programı, eğitime hizmet ediyor. Bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum.

'][/vc_column][/vc_row]