[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='870' fullname='Burak Sayit Yorulmaz' ydep='Rize' prof='Anonim Kurumsal Bağışçı' working='Hukuk' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nin imkânlarını kullanmanın yanı sıra değişik fikirler ve yeni projeler oluşturmak hocalarımızın yardımıyla bizim elimizde.

Anadolu Bursiyerleri Programı; farklı düşünebilen, kabına sığmayan gençler için Koç Üniversitesi gibi bir ortamda fark yaratma imkânı sunuyor. Burada sınırsız imkânları kullanmanın yanı sıra değişik fikirler ve yeni projeler oluşturmak hocalarımızın yardımıyla bizim elimizde. Bu büyük denizde kariyer kulüplerinde kendimi geliştiriyorum. Yeni kurduğumuz Akran Rehberleri Topluluğu’yla yaşıtlarımıza eğitim veriyoruz. Ayrıca temellerini bu yıl attığımız Hayal Eden Çocuklar projesiyle Anadolu’daki çocuklara ulaşıp geleceğin Anadolu Bursiyerlerine dokunmayı hedefliyoruz. Biliyorum ki o pırıl pırıl çocuklara dokunmak aslında geleceğe dokunmaktır, tıpkı bağışçılarımızın bize dokunduğu gibi. Anadolu’nun el değmemiş çiçekleri de Koç Üniversitesi’nde bizim gibi projeler yapabilir, onlar da geldiği yerlerdeki çiçeklere dokunursa yıllar içinde çok daha eğitimli, çok daha güzel bir ülkeye, dünyaya gözlerimizi açmış oluruz. İşte bu amaç için Koç Üniversitesi’ndeyim. Bu amaca ulaşmama destek veren bağışçıma teşekkür eder, aramıza katılacak yeni arkadaşlara da bu yolda yanımızda olmaları için destek vermeyi bir borç bilirim.

'][/vc_column][/vc_row]