[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='834' fullname='Behçet Berk Özdemir' ydep='Düzce' prof='Tofaş' working='Makine Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, hayatını tamamen değiştirip bize yepyeni bir kapı açıyor; bize bu fırsat sunulunca yapabileceklerimizin sınırı yok.

Anadolu Bursiyerleri Programı, sosyal ve nitelikli bir çevrede bulunma şansı yarattı benim için. Koç Üniversitesi’ndeki her arkadaşım, kendimi geliştirmem konusunda bana hep yardımcı oldular. Bir arkadaşım sayesinde keyifle yaptığım dalış sporuna başladım. Bir diğer arkadaşım bir hocamızın laboratuvarında çalışmaya çok uygun olduğumu söyledi ve şu an bunu da yapıyorum. İkinci sınıftaki bir öğrenciyle çalışmayı hocalar kabul etmeyebilir ama Koç Üniversitesi’nin sunduğu imkânlarla bu mümkün. Bunun gibi bir sürü örnek sıralayabilirim. Anadolu Bursiyerleri Programı, bunların yanında zevk alarak geçirebileceğim bir kampüs hayatı sunuyor. Bu programa bağış yapmayı düşünenlere söylemek istediğim şu: Anadolu Bursiyerleri Programı’na destek verdiğinizde birinin hayatını tamamen değiştirip ona yepyeni bir kapı açacaksınız; siz bu fırsatı sunduktan sonra bizim yapabileceklerimizin sınırı yok. Kendi bağışçıma bana bu fırsatı sunduğu, yanımda olup bana yeni fırsatlar yaratmaya çalıştığı için teşekkürlerimi sunarım. Umarım Anadolu Bursiyerleri Programı her yıl genişleyip büyüyerek devam eder.

'][/vc_column][/vc_row]