[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='772' fullname='Ayça Avcı' ydep='Bursa' prof='Koç Holding' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Bölüm derslerimiz dışında farklı dersler alabilmemizin, Koç Üniversitesi’nin bize sağladığı çok önemli akademik bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Bu yıl Koç Üniversitesi’ndeki üçüncü yılım. Bölüm derslerim dışındaki dersleri alarak ilgi duyduğum konularla ilgili kendimi geliştirme şansı yakaladım. Bu sayede bilgisayara ilgimin daha fazla olduğunu fark edip Endüstri Mühendisliği’nden Bilgisayar Mühendisliği’ne yatay geçiş yaptım. Bölüm derslerimiz dışında farklı dersler alabilmemizin, Koç Üniversitesi’nin bize sağladığı çok önemli akademik bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Okulun Flag Football Takımı’ndayım ve bale yapıyorum. Ayrıca Sualtı Kulübü’nün aktif üyesiyim. Bu yıl bir yıldız dalıcı oldum. Koç Üniversitesi’nde olmasaydım bunları gerçekleştirmemin çok zor olacağının farkındayım. Bu yüzden etkinliklere katılmaya çalışıyor, zamanımı dolu dolu geçirmeye gayret ediyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın gelecekte de benim gibi birçok öğrenciye umut vermeye devam edeceğine gönülden inanıyorum. Bana bu imkânı sağlayan bağışçım Koç Holding’e, Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi’ne ve rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan’a teşekkür ediyorum. Potansiyel bağışçılarımızı da programa destek vermeye çağırıyorum.

'][/vc_column][/vc_row]