[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='860' fullname='Arif Furkan Yaşar' ydep='Kahramanmaraş' prof='Tadım' working='Hukuk' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nin eğitim anlayışı ve sosyal yapısı sayesinde kendimi yoğun bir akademik çalışmanın ve eğlenceli faaliyetlerin içinde buldum.

Çocukluğumdan beri düşlediğim ve bir an olsun vazgeçmediğim hayalime giden yolda en büyük dönüm noktası, Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi’nde eğitim hayatına başladığım an. Koç Üniversitesi’nin herkese hitap eden eğitim anlayışı ve sosyal yapısı sayesinde kendimi yoğun bir akademik çalışmanın ve eğlenceli faaliyetlerin içinde buldum. Farklı alanlarda uzmanlaşmış hocalardan ders almak ve onlarla çeşitli etkinliklerde aynı atmosferi solumak güzel bir deneyim. Yoğun ders programının yorgunluğunu atmak, farklı bölümlerden arkadaşlar edinmek ve boş zamanlarımda hoş vakit geçirmek için kulüp faaliyetlerine katılmanın veya bu kulüplerde görev almanın enerjisiyle üniversite hayatımı daha renkli ve heyecanlı bir hale getirmeye çalıştım. Yeni bursiyer arkadaşlarıma, bu programın getirilerinin bilincinde olmalarını ve Koç Üniversitesi’nin güzide imkânlarından faydalanmalarını tavsiye ediyorum. Hayatımı değiştiren bu dönüm noktasında çok büyük bir paya sahip olan bağışçıma teşekkürü borç bilirim. Bu güzel programın etkili bir şekilde devam etmesi için büyük bir çaba gösteren herkese minnettar olduğumu da söylemek isterim.

'][/vc_column][/vc_row]