[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='790' fullname='Adil Murat Çetinkaya' ydep='Antalya' prof='Özsüt' working='Makine Mühendisliği' url='' contenta='

Bağışçılarımız bize sadece burs vermekle kalmayıp bizi ailelerinden bir birey gibi görüyorlar, böylece aramızda kocaman bir sevgi bağı oluşuyor.

Anadolu Bursiyerleri Programı, hayatımı tümüyle değiştirdi: Artık hayatımı kendi içinde Koç Üniversitesi’nden önce ve sonra şeklinde ayırıyorum. Bu programla tanışmadan önceki kendimle, tanıştıktan sonraki kendimi karşılaştıramıyorum bile. Sanattan, danstan, psikolojiden bir haber Adil gitti, yerine kendini her anlamda geliştirmeye çalışan Adil geldi. Bunların hepsi bu programa kabul alınca başladı. Kilometrelerce alınan yol, sadece bir adımla başlar ve biz ilk adımı Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurarak yapıyoruz. Bu nedenle bu satırları okuyanların hayatlarını bu denli değiştirebilmek için Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurmaları gerektiğini düşünüyorum. Bizim bu programdan faydalanmamızı sağlayan, maddi ve manevi destekleri hiç esirgemeyen bağışçılarımıza da değinmeden edemeyeceğim. Onlar bize sadece burs vermekle kalmayıp bizi ailelerinden bir birey gibi görüyorlar, böylece aramızda kocaman bir sevgi bağı oluşuyor. Bu program sizi Koç Üniversitesi ailesine kazandırdığı gibi ayrıca Türkiye’nin önde gelen iş insanlarının da ailesine kazandırıyor.

'][/vc_column][/vc_row]