[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='532' fullname='Tutku Yavuzoğulları' ydep='Bursa' prof='Durmazlar Holding' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde okuyan Anadolu Bursiyerleri, ufkunu baştan yaratmakla kalmıyor, kendini en küçük hücresine kadar da keşfediyor.

Hepimizin hayatında kırılma noktaları vardır. Benim kırılma noktam tahmin edersiniz ki Koç Üniversitesi. Öyle bir okul hayal edin ki bilime olduğu kadar sanata da önem versin, sizi bütün fikirlerinizle bir birey olarak ele alsın, geleceğiniz ve hayalleriniz için elinden gelen tüm kaynakları önünüze sunsun. Böyle bir yerde insan, ufkunu baştan yaratmakla kalmıyor, kendini en küçük hücresine kadar da keşfediyor. Peki, ben bu keşif yolunda neler yapıyorum? Almanca öğreniyorum, okulumuzda gerçekleştirilen seminerlere olabildiğince katılarak neyi sevip neyi sevmediğimi keşfediyorum, kulüp aktivitelerine katılarak şirket gezilerinden tutun da yelken eğitimlerine kadar birçok konuyu deneyimliyorum. Şu an 3. sınıfta okuyorum. Bir yanım son seneme yaklaşmanın üzüntüsünü bir yanım da Koç Üniversitesi’nde okumanın gururunu yaşıyor. Anadolu Bursiyerleri ailesine yeni katılacak arkadaşlarıma içtenlikle şunu söyleyebilirim: Hayatlarınızın en güzel, en keşif dolu yıllarını yaşayacaksınız. Bağışçım Durmazlar Holding’e ve hayallerimi kendi hayalleri gibi sahiplenen Koç Üniversitesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]