[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='502' fullname='Tuğçe Özateş' ydep='Konya' prof='Mavi' working='Medya ve Görsel Sanatlar' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı; kazandırdığı arkadaşlıklarla, başarılı insan ilişkileri ağıyla, manevi yönden kazandırdıklarıyla paha biçilemez.

Koç Üniversitesi’ndeki son senemde, Anadolu Bursiyerleri Programı’yla atıldığım muhteşem bir maceranın bitmesine hüzünlenirken Koç Üniversitesi’nde kazandığım donanımla hayata atılacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Geriye dönüp baktığımda burada, Anadolu Bursiyerleri ailesinin bir parçası olmanın ne büyük bir şans olduğunu görebiliyorum. Bu aslında karşılıklı bir çalışma ve emek sonucu kazanılmış bir şansın ürünü. Bu program; kazandırdığı arkadaşlıklarla, başarılı insan ilişkileri ağıyla, Türkiye’nin her yerine yayılan bir dostluk bağıyla, manevi yönden kazandırdıklarıyla paha biçilemez. Bu sene bölümümün yanı sıra Çift Anadal Programı’yla okuduğum Psikoloji Bölümü’nden mezun olacağım. Dört sene boyunca Hindistan’da proje çalışmaları gerçekleştirdim, Japonya ve Tokyo’da altı ay yaşadım, tasarım sertifikası aldım ve yaratıcı işlere dâhil oldum. Her ne kadar heyecanlı olsam da oldukça güçlenmiş bir özgeçmişle, kendimi dış dünyaya hazır hissediyorum. Bunu mümkün kılan herkese, Koç Üniversitesi, Koç Üniversitesi Kurumsal İlişkiler Ofisi ve bağışçım Mavi’ye teşekkür etmek istiyorum.

'][/vc_column][/vc_row]