[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='536' fullname='Şule Yıldırım' ydep='Düzce' prof='Borusan Kocabıyık Vakfı' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde geçen zamanımda, bana en uygun olduğunu düşündüğüm alanımda yetkinleşmem için verilen tüm fırsatları değerlendirmeye çalışıyorum.

Düzce’de doğup büyüdüm, Kocaeli İzmit Fen Lisesi’nden mezun oldum. Koç Üniversitesi’nde üçüncü sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam ediyorum. Aldığım bölüm dersleriyle bölümümü daha da yakından tanırken Çekirdek Program sayesinde kendimi farklı alanlarda geliştirme fırsatı buldum. İlgimi çeken alanlara yönelerek Koç Üniversitesi’nden çok yönlü bir birey olarak ayrılmak istiyorum. Burada geçen zamanımda, kendime en uygun bölümü ve üniversiteyi seçtiğimi bir kez daha anlıyorum, alanımda yetkinleşmem için verilen tüm fırsatları değerlendirmeye çalışıyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde hayatımı bambaşka bir yere taşıma imkânı buldum. Sınav sistemi yüzünden kaybedilmek üzere olan daha nice cevherler, Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde kazanılıyor. Hayal ettiğimiz geleceğe uzanmamızı sağlayan tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]