[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='435' fullname='Sinem Aris' ydep='Bursa' prof='Tofaş' working='Ekonomi' url='' contenta='

Dileğim, mezun olup güzel konumlara geldiğimde bağışçılarımız gibi, gençlerin hayallerine bir nebze olsun katkıda bulunabilmek.

Orhangazi’de doğdum. Liseye kadar ailemle yaşayıp ardından Bursa Ali Osman Sönmez Fen Lisesi’nin pansiyonunda kaldım. Yurt ortamı ve stres nedeniyle üniversite sınavına doğru bir şekilde hazırlanamadım. Sonuçlar açıklandığında büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Anadolu Bursiyerleri Programı, umutlarımı tazelemişti. Koç Üniversitesi’nde Anadolu Bursiyeri olarak okumak, parlak bir geleceğe atılan ilk adımdı çünkü. Koç Üniversitesi’nin ufkumuzu genişlettiğini, bizi her yönden geliştirdiğini, farklı düşünmeyi öğrettiğini buraya gelince anladım. Sıradan olmak, robotmuşçasına sadece verilen işi yapmak yerine yapacaklarımla birilerine faydam dokunsun istedim hep. Bu hayallerimi ancak böyle bir eğitim alarak, kaliteli öğretim üyeleri ve arkadaşlarla paylaşımda bulunarak gerçekleştirebilirdim. Bu nedenle Koç Üniversitesi’nde eğitim görme imkânına sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bir insanın hayallerini gerçekleştirmenin ya da bu yolda ona yardım etmenin gerçekten çok kutsal olduğuna inanıyorum. Dileğim, mezun olup güzel konumlara geldiğimde bağışçılarımız gibi, gençlerin hayallerine bir nebze olsun katkıda bulunabilmek. Bağışçılarımıza her şey için çok teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]