[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='484' fullname='Simge Kavtelek' ydep='Samsun' prof='Özaltın Holding' working='Hukuk' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde okuyarak hayatımı değiştirmemi sağlayan Anadolu Bursiyerleri Programı’nın tüm gençlere umut ışığı olmasını diliyorum.

Samsun’da doğdum. Samsun Garip-Zeycan Yıldırım Fen Lisesi’nden mezun oldum. Her zaman olduğu gibi üniversite hayatımda da hedeflerimi en yüksekte tutmak istiyordum. Hedeflerimi belirlerken hayallerimi gerçekleştirebileceğim tek okulun Koç Üniversitesi olduğunu anladım. Ancak önümde bana engeller yaratan bir sınav sistemi vardı. O anda karşıma Anadolu Bursiyerleri Programı çıktı. Başarıyı sınavla değerlendirmeyen, bana ben olduğum için değer veren Anadolu Bursiyerleri Programı, hayallerimdeki okulun kapılarını açtı. Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim üç yıl boyunca birçok akademik ve sosyal faaliyete katıldım. Son iki yıldır yönetiminde görev aldığım Dans Kulübü’nde aldığım eğitim sayesinde, Türkiye’de düzenlenen dans sporu yarışmalarına hazırlanıyorum. Koç Eğitim Topluluğu’yla gönüllülük faaliyetlerine katıldım, Yaşayan Kütüphane’yle birçok hayata dokunma fırsatı buldum. KOLT, Tanıtım Ofisi gibi birimlerde çalışarak kendimi geliştirme şansı yakaladım. Koç Üniversitesi’nde okuyarak hayatımı değiştirmemi sağlayan Anadolu Bursiyerleri Programı’nın tüm gençlere umut ışığı olmasını diliyorum. Başta bağışçım Özaltın Holding olmak üzere bize umut ışığı olan, programa destek veren ve programda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

'][/vc_column][/vc_row]