[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='512' fullname='Selin Sağım' ydep='Bursa' prof='Tat' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Hayallerinin peşinden gitmek isteyen tüm öğrencilerin Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurmalarını ve Koç Üniversitesi’ni gelmelerini öneriyorum.

Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde, lise yıllarında hayalini kurduğum Koç Üniversitesi’nde 3. sınıf öğrencisiyim. Bu süreçte kendime dair birçok şeyi de keşfettim. Koç Üniversitesi’ne gelmeden önce kafamda kendim, bölümüm ve ne istediğimle ilgili birçok soru işareti vardı. Bunların tamamını, Koç Üniversitesi’nde kazandığım deneyimler sayesinde giderdim. Bu okul, öğrencilerine sadece bir meslek kazandırmıyor, ileride istedikleri kişi olmalarını da sağlıyor. Burada zaman geçirdikçe bunu daha iyi anladım. Gerek aktif olarak rol aldığım kulüplerde gerekse derslerde edindiğim bilgi ve tecrübeyle hayalime emin adımlarla ilerliyorum. Hayallerinin peşinden gitmek isteyen tüm öğrencilerin Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurmalarını öneriyorum. Böyle bir imkânı bize sundukları için önce Koç Üniversitesi ailesine ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum. İleride her nerede olursam olayım, biliyorum ki aldığım eğitim ve donanım sayesinde bulunduğum yerin en iyilerinden olacağım. Bizim gibi gençlere böyle imkânlar sağlayacağıma da tüm kalbimle söz veriyorum.

'][/vc_column][/vc_row]