[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='486' fullname='Sedanur Keleş' ydep='Erzurum' prof='Aras Holding' working='Hukuk' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde gönüllü sosyal sorumluluk projelerinde çalıştım, Hong Kong merkezli bir şirkette staj yapıp toplantılara koştum.

Hayal, istek, imkân, heyecan ve başarı… Bunlar yazılarımın birçoğunda yer alan, bana Koç Üniversitesi’ni ve Anadolu Bursiyerleri Programı’nı hatırlatan kelimelerden sadece birkaçı. Geçtiğimiz senelerde edindiğim deneyimleri düşündüğümde evimiz gibi olan Koç Üniversitesi’nde yepyeni ve dopdolu bir sürece dâhil olduğumu görüyorum. Sabahları uyanıp derslerime koşuyor, akşamları kulüp etkinliklerine katılıyor, mutlu, huzurlu ve güvenli hissediyorum. Yeni insanlar tanıyor, yeni anılar biriktiriyor, yeni köprüler kurup dünyama başka dünyaları katıyorum. Geçtiğimiz senelerde her sene en az üç kulüpte aktif rol aldım, gönüllü sosyal sorumluluk projelerinde çalıştım, Hong Kong merkezli bir şirkette staj yapıp toplantılara koştum, Work-Study’yle kendimi geliştirdim, fotoğraf çekip resim yaptım. Şimdilerde Edebiyat Kulübü’nün yönetim kurulundayım, KU Dans sayesinde dans ediyor, yeni diller öğrenmeye çalışıyor ve aynı zamanda bölümümü severek okuyorum. Tüm bu süreçlerde sağladıkları tüm olanaklar ve destekleri için bağışçım Aras Kargo’ya, Anadolu Bursiyerleri ekibine, rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan’a ve Koç Üniversitesi’ne teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]