[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='530' fullname='Özge Nur Yağlı' ydep='Tekirdağ' prof='Sütaş' working='İşletme' url='' contenta='

Umarım herkes, eğitim sistemindeki tüm karmaşalara rağmen umut ışığı olan Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurma imkânı bulur.

Bu yıl benim için birçok anlamda gelişim ve değişim içeren bir yıl oldu. Koç Üniversitesi’nde ilk defa kurulan Bayrak Futbolu Takımı’nın bir parçasıyım artık. Mentor oldum ve okulumuza yeni gelen arkadaşlarımıza danışmanlık yapıyorum, onların Koç Üniversitesi’ne adapte olmalarına yardımcı oluyorum. Çok sevdiğim ve fikirlerine çok değer verdiğim bir hocamın araştırmalarına yardımcı olmak için laboratuvarında çalışıyorum. Çift Anadal Programı’yla Psikoloji Bölümü’ne olan ilgimi bir adım ileriye taşıdım. Koç Üniversitesi, yapmak istediğim her şeyi yapabileceğimi, interdisipliner çalışabileceğimi, bir takımın parçası olabileceğimi, hayal ettiklerimi başarabileceğimi gösterdi bana. Mezun olmadan önce üniversite hayatıyla ilgili her şeyi tamamlamış olmak istiyorum ve bunun için önümde pek çok imkân var. Bu imkânı Anadolu Bursiyerleri Programı ve bana her zaman güvenen, destekleyen, ilgilenen bağışçılarım sağladı. Umarım bir destekle hayatına dokunulabilecek herkes bu programa başvurma imkânı bulur. Bu program eğitim sistemindeki tüm karmaşalara rağmen umut ışığı oluyor.

'][/vc_column][/vc_row]