[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='462' fullname='Osman Doğuhan Çiftçi' ydep='Balıkesir' prof='Tofaş' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Bir hedef uğruna çalışmalarını sürdüren öğrenciler için Anadolu Bursiyerleri Programı ve Koç Üniversitesi, bulunmaz bir nimet.

Zaman daralınca çalışmaya başlayanlardan olmadım hiç. Sınav yaklaştıkça çalışma tempom arttı. Sonunda başarıyı elde ettim ve Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde istediğim bölüme yerleştim. Girmek istediğim üniversite ve okumak istediğim bölüm belliydi. Bir hedef uğruna çalışmalarını sürdüren öğrenciler için Anadolu Bursiyerleri Programı, bulunmaz bir nimet. Programa kabul edildiğimi öğrendiğim zamanki sevincim kelimelerle anlatılamaz. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi’nin öğrencileri arasındaki yerimi aldım. Bizlere destek veren bağışçılarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Bu programın sunduğu avantajlardan biri de gelecekteki iş hayatımız için üst düzey yöneticilerle bağlantı kurmamıza yardımcı olması. Bağışçılarımıza teşekkür ediyorum; onların desteğiyle yetişenler, bir gün onların yerini alacak ve genç nesillere umut olmaya devam edecekler.

'][/vc_column][/vc_row]