[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='464' fullname='Onur Çolakel' ydep='İstanbul' prof='Koç Üniversitesi' working='İşletme' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’nı destekleyen bağışçılarımız da hem ülkemizin hem de dünyanın geleceği adına çok büyük yatırımlar yapıyorlar.

Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi’ne girdiğimden beri hayatımda hiç tahmin edemediğim fırsatlarla karşılaştım. Okulumuzun sunduğu enerjik, entelektüel ve besleyici atmosferde bir yandan akademik hayatıma devam ederken bir yandan da kendimi kişisel olarak geliştirebiliyorum. Burada çok çeşitli arkadaşlıklar edinme fırsatı buldum ve paylaşımlarımız sayesinde Türkiye ve dünya hakkında ufkum genişledi. Koç Üniversitesi’ndeki kariyer odaklı danışmanlık çalışmaları, staj olanakları, kurulan sosyal ağlar gibi birçok avantaj sayesinde kariyerimde emin adımlar atacağıma inanıyorum. Koç Üniversitesi’nde okumaya başlayacak tüm yeni bursiyerler hayatlarının en güzel yıllarına başlamak üzeler. Bu süreçte Anadolu Bursiyerleri Programı’nın değerini bilmelerini ve mümkün olduğunca bu programdan başka öğrencilerin de faydalanmasını sağlamak için çalışmalarını temenni ediyorum. Bu programı destekleyen bağışçılarımız, hem ülkemizin hem de dünyanın geleceği adına çok büyük yatırımlar yapıyorlar.

'][/vc_column][/vc_row]