[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='478' fullname='Mustafa Gül' ydep='Adıyaman' prof='Erdemoğlu Holding' working='Ekonomi' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde zaman geçirdikçe Anadolu Bursiyerleri Programı’nın fırsatlarıyla karşılaştığım içim kendimi şanslı hissediyorum.

Koç Üniversitesi’ndeki dördüncü yılımdayım. Burada şimdiye kadar çok güzel şeyler yaşadım, geriye kalan zamanda da güzel deneyimler edineceğime eminim. Bunu, şansımın yardımıyla ve emeğimin karşılığı olarak kabul edildiğim Anadolu Bursiyerleri Programı’na borçluyum. Koç Üniversitesi’nde bu programın değerini her an hissediyorsunuz. Bu dönem, eğitimime İsviçre’de değişim öğrencisi olarak devam ediyorum. Önümüzdeki dönemi de Danimarka’da geçireceğim. Böylelikle uluslararası bir tecrübe kazanarak kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. Bu imkânın Türkiye’deki diğer üniversitelerde kısıtlı koşullarda gerçekleştirildiğini biliyoruz. Koç Üniversitesi’nde zaman geçirdikçe Anadolu Bursiyerleri Programı’nın fırsatlarıyla karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Bursiyer adaylarına programın tüm imkânlarını kullanmalarını tavsiye ediyorum. Ayrıca programı, bir parçaları haline getirmeleri tüm bursiyerler için bir ihtiyaçtır. Hayatımın ilerleyen dönemlerinde de bu programla iç içe olacağımı düşünüyorum. Programın idari kadrosuna, bağışçım Erdemoğlu Holding’e ve diğer bağışçılarımıza katkıları için teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]