[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='480' fullname='Mustafa Alpkan İncegön' ydep='Kayseri' prof='Parsan' working='Makine Mühendisliği' url='' contenta='

Sizi hayallerin ötesine geçirebilen Koç Üniversitesi’nin eviniz olduğunu düşünün, nasıl bir his olduğunu tarif etmeye gerek bile yok sanırım.

Dört yıl önce bu programa başvurduğumda Koç Üniversitesi’ne gelmek bile benim için hayalden ibaretken okulumun dört sene boyunca bana kattıkları, hayallerimin dahi ötesinde. Sizi hayallerin ötesine geçirebilen bu yerin eviniz olduğunu düşünün, nasıl bir his olduğunu tarif etmeye gerek bile yok sanırım. Her geçen gün başka bir tecrübe edindiğiniz Koç Üniversitesi’nde kendinize katabileceklerinizin sınırı yokken üzerine Anadolu Bursiyerleri Programı’nın ayrıcalıklarıyla donatılmak, hayatım boyunca başıma gelebilecek en iyi şeydi. Her geçen gün artan Anadolu Bursiyerleri ve fedakâr bağışçılarımızı gördükçe de Türkiye’de geleceğimize ve ideallerimize değer veren ne kadar çok insan olduğunu anlıyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı, daha önce benzerine rastlamadığım fedakârlık ve iyilik cevheriyle çevrili, hayallerinizi aşan bir program.

'][/vc_column][/vc_row]