[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='504' fullname='Mert Özden' ydep='Bursa' prof='Orhan Holding' working='Makine Mühendisliği' url='' contenta='

Ailemize yeni katılacak arkadaşlarımıza Koç Üniversitesi’nin yeni hayatlarına sağlayacağı her basamağı değerlendirmelerini tavsiye ediyorum.

İlköğrenimimi Bursa’da tamamladım ve sonrasında Kabataş Erkek Lisesi’ne yerleştim. Küçük yaşlarda gelip beş yıl yatılı okuduğum lisem, hem eğitim hem de yaşam tecrübesi olarak bana en sağlam temeli kazandırdı. Şimdi, beni geliştirebilecek birçok farklı fırsatı içinde bulduğum Koç Üniversitesi’nde okuyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı, hayatım için büyük bir dönüm noktası oldu. Uzun süreli ve yorucu bir sınava hazırlık senesinden sonra yetersiz bulduğum bir sonuç elde ettim. Ailemin durumu ve aldığım puan nedeniyle istediğim bu eğitimden uzak kalacağımı hissederken bu program sayesinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birinde okuma fırsatı buldum. Ailemize yeni katılacak arkadaşlarımıza Koç Üniversitesi’nin yeni hayatlarına sağlayacağı her basamağı değerlendirmelerini ve akademik, sosyal ve sportif olanaklarla kendilerini her yönden geliştirmelerini tavsiye ediyorum. Bana bu kadar değerli ve eşsiz bir eğitim fırsatını sağladığı için bağışçım Orhan Holding’e çok teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]