[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='448' fullname='Mehmet Samed Biçer' ydep='Niğde' prof='Coca Cola İçecek' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Ne olursa olsun hayallerinizin yakasından tuttuğunuzda ellerinizi geri çekmeyin, çünkü hayaller gerçekleştirilmeyi bekler.

Hayallerimin ellerimden alındığını düşünürken karşıma 2011 yılında kök salmaya başlayan bir çınar çıktı. Bu çınar, dokunabildiği kadar yaşama dokunuyor ve o yaşamlar için bir dönüm noktası oluyor; öğrencilere hayallerine erişebilmeleri için fırsat tanıyor. Bu nedenle bu satırları okuyanlara bir mesajım var: Ne olursa olsun hayallerinizin yakasından tuttuğunuzda ellerinizi geri çekmeyin, çünkü hayaller gerçekleştirilmeyi bekler. Koç Üniversitesi’ne geldikten sonra size sadece hayallerinize erişmek kalıyor. İsteklerinize ve yeteneklerinize bağlı olarak hayallerinizin gerçekleştiğini görüyorsunuz. Koç Üniversitesi’nin kültürüyle yetişerek evrensel bir dünya vatandaşı olmak yolunda sunulan fırsatlar, öğrenci kulüpleriyle birlikte kendinizi geliştirmenizi sağlıyor. Bu fırsatlar sadece kariyerimize odaklanmakla kalmıyor, çoğu sosyal aktiviteyi de önümüze seriyor. Kulüplerde aktif görev alarak birçok tecrübe edinebiliyoruz. Anadolu Bursiyerleri Programı, ders dışındaki başarıların da önemli olduğunu hatırlatan ve hayallerinin yakasını bırakmayan öğrencilere sunulan eşsiz bir fırsat. Bağışçım Coca-Cola İçecek’e ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]