[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='427' fullname='Mehmet Said Adar' ydep='Ardahan' prof='Fırat Plastik' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Geleceğin bugün şekillendirildiğinin farkındalığıyla, hayallerimize gerçeklik tacını takmaya çalışan bağışçılarımız, semaya bir yıldız daha yerleştiriyorlar.

Endüstri Mühendisliği’nin derinliğini keşfettikçe doğru bir bölüm seçtiğimi anlıyorum. Şirketlerle ortak araştırmalarda yer alabilmek, bölümümün cazibelerinden biri. Ayrıca Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden dersler alıyorum. Dersler oldukça eğlenceli ve yaratıcı. Koç Üniversitesi’nde kendimi sosyal anlamda geliştirme şansı da buldum, iki kulübün yönetimindeyim. Alanında önde gelen firmaları ağırladığımız etkinlikler bizlere paha biçilemez tecrübeler sunuyor. Meraklısı olduğum girişimcilik dünyasını da araştırıyor, yer aldığım projelerle tecrübemi ve kişisel bağlantılarımı kuvvetlendiriyorum. Ayrıca stajlara ve yarı zamanlı çalışmaya başladım. Geleceği şekillendiren, hayallerimizi sevgiyle geleceğe ulaştıran Anadolu Bursiyerleri Programı; engellerin aşılabileceğini hatırlatıyor ve bize “Asla vazgeçme!” diyor. Bu inançla hedeflerimize emin adımlarla yürüyebiliyoruz. Geleceğin bugün şekillendirildiğinin farkındalığıyla, hayallerimize gerçeklik tacını takmaya çalışan bağışçılarımız, istikbal semasına bir yıldız daha yerleştiriyorlar. Eğer ufka dikkatlice bakarsanız bu yıldızların parıltılarını şimdiden seçebilirsiniz. Anadolu Bursiyerleri Programı, geleceğin parlak yıldızlarından olmamız için bize el uzatan bir sevgi topluluğu. Siz de bu topluluğun bir parçası olma fırsatını değerlendirin.

'][/vc_column][/vc_row]