[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='488' fullname='Mehmet Onur Kırteke' ydep='Malatya' prof='Hayat Kimya' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

İlgi duyduğumuz sosyal alanlara erişim konusunda Koç Üniversitesi geniş bir yelpazeye sahip. Bu imkânlar hayallerimizi yaşamamızı sağlıyor.

Malatya Beydağı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite serüvenime Anadolu Bursiyerleri Programı’yla şu an 2. sınıf öğrencisi olduğum Koç Üniversitesi’nde başladım. Koç Üniversitesi gerek sosyal hayatıyla gerekse de verdiği eğitimle benim için en doğru tercih. Bu okula geldiğim andan itibaren gördüğüm eğitimin ve Anadolu Bursiyerleri Programı’nın hem benim hem de diğer arkadaşlarım için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. İlgi duyduğumuz sosyal alanlara erişim konusunda Koç Üniversitesi geniş bir yelpazeye sahip. Bu imkânlar hayallerimizi yaşamamızı sağlıyor. Burada geçen yıllarıma baktığım zaman Koç Üniversitesi’nin bizlere çok yönlü kişilik olanakları sağladığını görebiliyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı’yla bu imkânlara sahip olmak insanı her daim mutlu etmeye yetiyor. Bizlere bu imkânları sağlayan rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan’a, bağışçılarımıza ve bu programın böyle güzel devam etmesine destek olan herkese teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]