[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='526' fullname='Fatih Uçar' ydep='Kayseri' prof='Yataş' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’ni; çizdiği yoldan gitmek isteyen, otoriteyi sorgulayan ve bilimsel bir bakış açısıyla hayatına yön vermek isteyen adaylara öneriyorum.

Lisedeyken hayallerimin içindeki gri noktalar olan “acaba”ların ortadan kalkıp “tabii”lere dönüşmesindeki en büyük etken, Anadolu Bursiyerleri Programı. Koç Üniversitesi’ndeki hayatıma başladığımdan beri ufkumun daima genişlediğini ve başarabileceklerimin bir sınırı olmadığını gördüm. Hayallerime giden yolda bugüne kadar büyük destek aldığım bir topluluk içindeyim. Burada ufkumuza bir sınır çizilmemiş. Bambaşka bir yoldan gitmek istediğimizde bariyerlerle karşılaşmıyoruz. Bilimsel bir deyimle, kendi hayatımızın deneyini tasarlamamıza izin veriliyor. Özgürlüğü ve mentorluğu, hayatını inşa etmeye çalışan genç dimağlara sunulabilecek büyük fırsatlar olarak görüyorum ve Koç Üniversitesi’nde bu olanaklardan faydalandığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çizdiği yoldan gitmek isteyen, otoriteyi sorgulayan ve bilimsel bir bakış açısıyla hayatına yön vermek isteyen bursiyer adaylarına hiç tereddüt etmeden önerebileceğim bir yerdeyim. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın varlığını sağlayan bağışçılarımıza teşekkürlerimi sunuyor, böyle güzel bir programın uzun yıllar sürekliliğinin sağlanması adına gelecekte her bir bursiyerin bir bağışçı olabilmesini diliyorum.

'][/vc_column][/vc_row]