[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='534' fullname='Doğucan Yenidünya' ydep='İstanbul' prof='Yıldız Holding' working='Hukuk' url='' contenta='

Yeni bursiyerlere şunu belirtmek isterim: Gerçekten bir şeyleri değiştirmenizi sağlayacak bir fırsat varsa o Anadolu Bursiyerleri Programı’dır.

Eğitim hayatımın eşsiz on yılını geçirdiğim Darüşşafaka Lisesi’nden mezun oldum. Ardından Anadolu Bursiyerleri Programı’yla tanıştım. Koç Üniversitesi ve bu programın öncüleri, kişisel gelişimin notlardan daha değerli olduğunu bilen ve eğitimde fırsat eşitliğinin önemine inanan bir vizyona sahipler. Her yaştan, her renkten, her düşünce yapısından insanların buluştuğu yer olarak gördüğüm Koç Üniversitesi, bir öğrencinin gerçek hayata geçiş aşamasında kendine katması gereken her şeyi bir yelpaze olarak önüne sunuyor. Ben de birçok sosyal, sportif ve kültürel çalışmanın içinde yer alıp bir yandan da Çift Anadal Programı’yla İşletme okumaya başladım. Şu an 4. sınıftayım ve önümüzdeki dönemi değişim programıyla İtalya’da geçirmeye karar verdim. Yeni bursiyerlere şunu belirtmek isterim: Gerçekten bir şeyleri değiştirmenizi sağlayacak bir fırsat varsa o Anadolu Bursiyerleri Programı’dır. Önünüzdeki fırsatın farkına vararak Koç Üniversitesi’nde olmak için elinizden geleni yapın. Bize bu fırsatları sunan tüm bağışçılarımıza teşekkür ederim. Umarım yıllar geçtikçe bağışçı sayısı artar ve daha çok birey, hakkıyla bu fırsatlardan yararlanabilir.

'][/vc_column][/vc_row]