[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='445' fullname='Cüveyriye Bekar' ydep='Kahramanmaraş' prof='Collezione' working='Hukuk' url='' contenta='

Umuyorum ki artan bağışçılarla Anadolu Bursiyerleri Programı, ülkesine çok şey katmayı hedefleyen daha çok kişinin hayatına dokunur.

Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi’nde yatılı olarak okudum. Şu an 3. sınıf öğrencisiyim. Hayalinizdeki bölüm ne olursa olsun Koç Üniversitesi çatısı altında ilginiz dâhilinde birçok şey bulabilir, gerek sosyal gerek akademik açıdan sunulan geniş imkânlar sayesinde yeni şeyler keşfedip farklı alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Koç Üniversitesi’nin barındırdığı bu çeşitlilik, geleceğe yönelik planlarımız ve kaygılarımızın olduğu süreçte kendimizi tanımamıza ve keşfetmemize yardımcı oluyor. Bu sayede kendinize en uygun alana yönelebiliyor, kariyer planlarınızı da bu doğrultuda oluşturabiliyorsunuz. Hayallerimi gerçekleştirmeme yardımcı olan Anadolu Bursiyerleri Programı’na bu açıdan çok şey borçluyum. Bu program sayesinde hayal edebileceğimden çok daha fazlasına erişebilme imkânına sahip oldum. Umuyorum ki bu program, artan bağışçılar sayesinde daha çok kişiye ulaşır ve bu fırsatlardan yararlanmayı hak eden, kendisine ve ülkesine çok şey katmayı hedefleyen kişileri de ailemize katabilir, onların da hayatlarına dokunmayı başarabilir. Bu program vesilesiyle bana bu fırsatı sağlayan, manevi olarak da desteğini hiçbir zaman esirgemeyen bağışçım Collezione’ye teşekkürlerimi sunuyorum.

'][/vc_column][/vc_row]