[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='433' fullname='Çisem Altan' ydep='Balıkesir' prof='Yırcalı Holding' working='Bilgisayar Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı ve bağışçım bana iyi bir eğitim alma fırsatı sunarken geleceğime daha umutlu bakmamı sağladı.

Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi mezunuyum. Şu an 3. sınıf öğrencisiyim ve Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde elde ettiğim fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum. Bölüm programıma dâhil elektronik dersleri ilgimi çektiği için aldığım ekstra dersler sayesinde, bu alanda da öğrenmek istediğim çok şey olduğuna karar verdim ve Çift Anadal Programı’yla Elektrik-Elektronik Mühendisliği okumaya başladım. Okulumuzun Multimedya, Görü ve Grafik Laboratuvarı’nda insan-bilgisayar etkileşimi üzerinde araştırma asistanı olarak çalışıyorum; bu alanda da öğreneceğim çok şey var. Bunları gerçekleştirebilmemi sağlayan Anadolu Bursiyerleri Programı ve bağışçım bana iyi bir eğitim alma fırsatı sunarken geleceğime daha umutlu bakmamı sağladılar. Ben şanslıydım ve buradayım ancak hatalı eğitim sistemi her sene yüzlerce gencin umutlarını yok ediyor. Anadolu Bursiyerleri her yıl daha fazla bağışçıya ulaşarak daha çok gencin geleceğine umutla bakmasını sağlamaya çalışıyor. Umarım bu destek, sadece Koç Üniversitesi’yle sınırlı kalmaz, diğer okullar tarafından örnek alınır ve daha çok genç hayallerine benim kadar yaklaşır.

'][/vc_column][/vc_row]