[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='429' fullname='Burakhan Adar' ydep='Malatya' prof='Hayat Kimya' working='Hukuk' url='' contenta='

Bir gün geriye dönüp baktığımda Anadolu Bursiyerleri Programı’nı kimliğimin bir parçası ve hayatımın dönüm noktası olarak göreceğim.

Bizler, hayalleri bu toprağın insanları tarafından gerçekliğe kavuşturulan gençleriz. Bu farkındalık hayatımın her alanında, her anında kendini gösteriyor. Bu doğrultuda Koç Üniversitesi’ndeki yıllarımı dolu dolu geçirmeye çalıştım. Münazara ve Bisiklet Kulüplerinin etkinliklerinde yer aldım. Hukuk ve Uluslararası İlişkiler öğrenimimin yanında dışarıdan da Kamu Yönetimi Bölümü’ndeki eğitimime devam ediyorum. Bu sene 25. Vis Moot Uluslararası Tahkim Yarışması’nda fakültemizi temsil etme imkânı bulacağım. Tüm bunları yaparken en büyük desteği bana güvenen insanların varlığından alıyorum. Hayal olarak nitelendirdiğim Koç Üniversitesi’nde, güzel insanların katkıları sayesinde bulunuyorum. Onların güvenini boşa çıkarmamak adına her zaman daha çok çalışmayı, daha fazlasını hedeflemeyi kendime bir borç biliyorum. Tüm bursiyerlerin aynı düşüncelerle hareket ettiğine inancım tam. Geldikleri toprağın özünü unutmadan bambaşka insanlar olmalarını sağlayan Anadolu Bursiyerleri ailesine katıldıkları için kendilerini tebrik ediyorum. Tüm bu imkânları sağlayan bağışçım Hayat Kimya’ya ve bağışçılarımıza minnettarım. Bir gün geriye dönüp baktığımda Anadolu Bursiyerleri Programı’nı imliğimin bir parçası ve hayatımın dönüm noktası olarak göreceğim.

'][/vc_column][/vc_row]